Logo Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Kielcach - Link aktywny prowadzący do strony głównej serwisu

Korzyści

Piktogram ilustracyjny, przedstawiający trzy postacie ludzi pod jednym dachem Ciepło sieciowe jest bezpieczne – nie grozi pożarem ani zatruciem tlenkiem węgla, bo energia cieplna jest produkowana w dużej odległości od budynku mieszkalnego.
Piktogram ilustracyjny, przedstawiający termometr i symbol słońca Ciepło sieciowe gwarantuje utrzymanie przez całą dobę optymalnych temperatur, dostosowanych do temperatur zewnętrznych.
Piktogram ilustracyjny przedstawiający fotel wypoczynkowy Ciepło sieciowe jest komfortowe i oszczędza nasz czas – korzystając z niego nie musimy obsługiwać kotła, ani poświęcać czasu i energii na przygotowanie opału.
Piktogram ilustracyjny przedstawiający skarbonkę z wpadającą do niej monetą Ciepło sieciowe jest stabilne cenowo i tańsze od takich rozwiązań jak olej opałowy, energia elektryczna czy gaz ziemny.
Piktogram ilustracyjny przedstawiający dłoń podtrzymującą liście rośliny Ciepło sieciowe jest przyjazne dla środowiska – przy jego produkcji normy eliminujące emisję zanieczyszczeń, gazów i pyłów do atmosfery są ściśle przestrzegane.